תרומות קלאב 4 יו - תרומה לקהילה
גדולים מהחיים
ארגון פתחון לב
ארגון לתת
עמותת אקים
תרומה ועשייה למען הקהילה הן חלק מתפיסת העולם של חברת "קלאב 4 יו", אשר רואה בערך התרומה לקהילה כערך עליון וכאחד מערכי הליבה של החברה.
חברה שלנו מחויבת לתרום לקהילה ובראייתה ערך התרומה לקהילה משמש כמנוף אשר יצעיד את החברה בישראל קדימה. ההירתמות של כולנו לטובת
התרומה לקהילה תביא את החברה בישראל להיות חברה טובה יותר, אנושית יותר ומקום טוב יותר לחיות בו. לקוחותיה הנאמנים של חברת "קלאב 4 יו" מאפשרים לה לתרום ולסייע בפעילויות אלו.
העמותה הוקמה בשנת 2000 ע"י הורים לילדים חולי סרטן בישראל. העמותה פועלת למען שיפורבאיכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם בישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.מטרת העמותה היא שיפור איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן המאושפזים בבתי חולים במדינת ישראל.
פועל משנת 1998 להוצאת משפחות ובני נוער ממעגל העוני בישראל. בארגון מושיטים מידי יום סיוע לנזקקים ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. הסיוע ניתן בזכות מרכזי סיוע בכרמיאל ובראשל"צ המספרים סלי מזון, פרטי לבוש, הנעלה ובנוסף סיוע משפטי, אוזן קשבת ושירותי מספרה לנזקקים. בנוסף בטווח הארוך הפעלת מרכז חינוכי. המרכז פועל למען הוצאת בני נוער ממשפחות מצוקה  בעלי רצון ופוטנציאל להגשים חלומות להתבונן אל האופק ולראות עתיד טוב יותר.
סיוע הומניטרי ישראלי נוסד בשנת 1996 במטרה להעניק סיוע לאוכלוסיות במצוקה, בארץ ובעולם, על בסיס אוניברסלי ושוויוני, על ידי הנעת החברה האזרחית בישראל למעורבות בשדה הפעולה ההומניטרי ובכך ליצור מודעות חברתית, להקנות ערכים של ערבות הדדית ונתינה ולפעול לצמצום העוני. ארגון "לתת" פועל בתחומים רבים וביניהם סיוע קבוע במזון לעשרות אלפי משפחות נזקקות, שיתוף פעולה עם עמותות ובתי תמחוי שבהם מתגוררים קשישים במצוקה ואוכלוסייה קשת יום.
עמותת אקים נוסדה בשנת 1951 על ידי קבוצת הורים לילדים עם פיגור שכלי. עמותת אקים הינה מלכ"ר (ללא כוונות רווח) המתקיימת מתרומות המתקבלות מהארץ ומהעולם.לנוכח ההשקפות הרווחות באותה תקופה, התאחדו ההורים סביב חזונם המשותף להביא לשיפור איכות חיי ילדיהם באמצעות שינוי תפיסות הממסד והחברה הישראלית כלפי אנשים עם פיגור שכלי. כיום מייצגת העמותה  כ - 34,000 אנשים עם פיגור שכלי ואת בני משפחותיהם בארץ והן בפורומים בינלאומיים בתחום הפיגור השכלי.
אקים פועלת באמצעות 62 סניפים מקומיים ואזוריים בכל רחבי הארץ ובכל המגזרים.  גופים אלה מופעלים בעיקר על-ידי מתנדבים. 
אקים מפעילה ברחבי הארץ  שירותים בתחום הדיור בקהילה בתוך שכונות מגורים מרכזי יום לתעסוקה לאנשים עם פיגור שכלי סיעודיים, מרפאות שיניים ייחודיות לאוכלוסייה, פרוייקט נופש ארצי, גיוס לצה"ל, פרוייקט תעסוקה בדרך אחרת להשמת אנשים עם מוגבלויות במקומות עבודה בשוק החופשי, (בשיתוף עם הביטוח הלאומי), קבוצות תמיכה להורים, ועוד.
בזכות לקוחות החברה מתאפשרת התרומה לקהילה, אשר השנה התמקדה ב 5 עמותות / ארגונים: